Парапетні плити

Плити парапетні ПП 13-5 - це залізобетонні будівельні елементи, рівної довжини і ширини, що мають специфічну форму, призначені для будівництва службових входів в громадські будівлі з цегли. Високоміцні панелі, що виготовляються з важкого бетону, встановлюються з зовнішньої і внутрішньої частини будівлі, відповідно до цього, розрізняються за характеристиками. Висока марка бетонної суміші забезпечує можливість установки на парапети важких залізобетонних козирків, розроблених в цій же серії, утворюючи з ними надійну і довговічну конструкцію естетичного вигляду.

 

Розміри:

Довжина: 1240 мм.

Ширина: 500 мм.

Висота Н1: 70 мм

Висота Н: 90 мм

Вага: 93 кг.

Обсяг бетону: 0,037 м3

Марка бетону: М250

Наші фахівці завжди раді надати Вам готове рішення Вашого питання, порадять і розрахують скільки матеріалу Вам потрібно! Чи залишиться узгодити тільки умови доставки.

Купити парапетні плити в Україні від БК "ВИМАЛСПЕЦБУД"
Ми розташовані в Чернігові, і виробляємо парапетні плити будь-яких розмірів під замовлення, виходячи з вимог замовника в найкоротші терміни за привабливими цінами. Купити парапетні плити виробництва БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" Ви можете через оформлення онлайн-заявки або звернувшись по телефону. (Перейти до контактів)

Прикрипіти документ
Очистить